01.10.21

Tänukirjad Randvere kooli töötajatele

Traditsiooniliselt tunnustab Viimsi vald õpetajate päeva ajal haridusvaldkonna tegijaid. Sel aastal anti tänukirjad üle pidulikul üritusel, mida iga haridusasutus omas majas pidas. Sel aastal pälvisid kolleegide ja koolipoolse tunnustuse järgmised Randvere kooli töötajad: Mihkel Allikmäe, Anu Tooma, Pille Kuuskmäe, Triin Hallik ja Aet Urbas. Lisaks kaks meeskonda, kelle panus just distantsõppe perioodil nii töötajatele kui peredele on olnud suur – tugimeeskond (Ninel Sild, Karoli Helia Kolk, Kadi Saa, Anneli Tuulik, Merili Johanson, Jane Hiibus, Siiri Alamaa, Pille Tina-Kuusik) ja it-tugi koos haridustehnoloogidega (Siim Jürimäe, Kaidi Klaas, Merilin Kõre, Mari Kauber).

Õhtu jätkus mõnusas õhkkonnas – kolleegid said omavahel juttu ajada, ansambel Terminaatori videokontserti saatel tantsu keerutada ja õhtut nautida.