Tartu Ülikooli teaduskooli veebipõhine matemaatikavõistlus “Jänku-Juta”

8.- 18. aprillini toimus 1.- 3. klasside õpilastele Tartu Ülikooli teaduskooli veebipõhine matemaatikavõistlus “Jänku-Juta”, milles osalesid ka Randvere kooli õpilased: 1. b klassist Lauren, 2. a klassist Emma-Lee ja Hans, 3. a klassist Laur-Markus, 3. b klassist Gretel, Sebastian, Bert, Karmen ja Sofia Aleksandra, 3. c klassist Maarja ja Karl Jesper.

Matemaatikavõistlusel tuli igas voorus lahendada 5 ülesannet ja kõik voorud edukalt läbinud said pärjatud diplomiga. II järgu diplomid said Gretel ja Laur-Markus, III järgu diplomi sai Lauren.

Palju õnne tublidele matemaatikahuvilistele ja vahvatele vanematele, kes sel korral juhendajateks olid!