07.10.16

Teistmoodi koolipäev

Randvere koolis tähistati reedel, 7. oktoobril õpetajate päeva. Teistmoodi oli see päev nii õpetajate kui õpilaste jaoks. Õpilaste ees seisid õpetajateks kehastunud vanemad. Õpetajad nautisid Elina Borni esinemist, 5. klasside poolt valmistatud südamlikku kingitust, roogasid ja tervitust ning kõigil soovijatel oli võimalus kuulata kosmeetiku soovitusi. Päev pakkus mõnusat vaheldust kogu kooliperele. Täname südamest kõiki külalisõpetajaid, kosmeetik Margotit ning 5. klasse, kes õpetaja Anli ja Reilika eestvedamisel päeva ette valmistasid.

oppaev71 oppaev61 oppaev51 oppaev41 oppaev31 oppaev21 oppaev11