22.12.21

Teistmoodi koolipäev töötubadega

Sel õppeaastal on pea igal kooli arendusmeeskonnal võimalik planeerida üks teistmoodi koolipäev. Alguse tegi lahti Kultuurikoda, kes pakkus välja idee päeva sisustamiseks – kolmeliikmelised koolitöötajatest moodustatud meeskonnad pakkusid välja ja viisid ellu erinevaid töötubasid. Küpsetati piparkooke, meisterdati jõulukaunistusi, disainiti tsärke, mängiti lauamänge, lauatennist, ozobotidega, koostöö- ja meeskonnamänge, Kahooti, vaadati jõulukino, tehti teatrit ja vapramad käisid metsloomadele toitu viimas.

Kuna tegemist oli ka viimase koolipäevaga enne vaheaega, siis peale töötubades osalemist ootas kõiki jõululõuna, peale mida saigi koju vaheaega nautima minna!

Järgmine teistmoodi koolipäev toimub veebruaris ja selle eestvedajaks on KiVa meeskond.