04.06.22

Teistmoodi koolipäeva perepäev

Tegemist oli järjekordse teistmoodi koolipäevaga, mida koordineeris sel korral Ettevõtliku kooli arendusmeeskond.

Töötajate poolt olid ette valmistatud töötoad, mille fookuses oli taaskasutus ja lisaks oli võimalus panustada kooliaeda (korrastamist vajas kiviktaimla ja ümber istutamist marjapõõsad).  Sel korral ei teinud töötubade valikut klassijuhatajad, vaid pered ise. Lisaks kooliaias müttamisele korrastati putukahotellid, punuti riidejääkidest loomade närimiskette, ilmetud purgid ja pudelid said peale maalingud ja teadmisi sai proovile panna viktoriinis, mille teemaks oli “Kasulikud küsimused (taas)kasutamisest”.

Töötubadele järgmines ühine kringlisöömine ja aulas toimetas kevadlaat.

Tänud kõigile kaasalööjatele ja panustajatele ning tänu sellele, et laupäeval koolipere välja tuli, saavad õpilased jääda suvepuhkusele juba 10. juunil.

#randvererohelinekool