24.04.20

Teistmoodi salatipäev

Tavaliselt oleme aprillis kogu kooliga tähistanud salatipäeva, mil igas klassis valmistatakse ühiselt tervislikke ja maitsvaid salateid. Kuna sel kevadel on kõik teisiti, siis lähenes kooli tervisenõukogu ja Roheline kooli meeskond teemale teistmoodi, ühendada selle kooli 7. sünnipäevaga ja distantsõppe kodutööna- kuulutati välja virtuaalne salatinädal, mille jooksul käsitöö ja kodunduse õpetaja Katre andis oma tundides ülesandeks valmistada kodus üks maitsev ja tervislik salat ning seda temaga jagada. Kogunes palju ja oi kui maitsva väljanägemisega soolaste ja magusate salatite pilte. Vaadake ise!

Siin on vaid väike osa salati piltidest, kogu valiku leiad meie Facebooki lehekülje  postitusest.

#randvererohelinekool