10.11.22

Töövarjud noorsootöö nädala raames

Üle-eestilise noorsootöö nädala raames toimunus ülevallaline töövarjupäev, mil Viimsi noortel oli võimalus olla töövarjuks. Randvere koolist kasutas seda võimalust 2 seitsmendikku – Karl töövarjutas meie õppejuht Kreeta ja Gerthard suundus Viimsi Noortekeskusesse juhataja töövarjuks.
Rõõm oli tõdeda, et Viimsi Kooli kaheksandikud meile töövarjuks tulla tahtsid. Aga ei ole ka imestada, tegemist meie armsate vilistlastega, kes oma vana kooli ja õpetajaid näha tahtsid! 🫶
Tööpäev möödus kiiresti – kes sai kohe esimesel tunnil minna õue kehalisse, kes andis tundi, peeti korda õuevahetunnis ja saadi osa ühest tavalisest, tegevusi täis koolipäevast. Noorte jaoks oli see inspireeriv ja nii mõnigi tunnistas, et see töö ei olegi nii lihtne kui tundub. Suur tänu ka töötajatele, kes noortele töövarjutamise võimalust pakkusid.