12.12.23

Traditsioonilisel jõululaadal koguti rekordsumma!

Sel aastal osutus meie traditsiooniline heategevuslik jõululaat-kontsert väga menukaks – kohal oli rekord arv müüjaid ja pea kogu maja oli sagimist täis. Kaubeldi nii söödava kui mitte söödava kraamiga, mida jagus igale maitsele.

Väljas oli ka kooli Vanematekogu loosirattaga, samuti loterii müüjad ja oma tegevusi tutvustasid nii Erasmus+ koostööprojektis osalenud noored kui SchoolFood4Change koolitoiduprojekti töörühm. 3-osalisel kontserdil astusid üles kõik rahvatantsurühmad, vahelduseks luuletus, pillilood ukuleledel, kanneldel kui plokkflöötidel ning peotantsijad ja JJ Street tantsijad.

Suured tänud kõigile, kes ostsid, müüsid ja esinesid – üheskoos koguti õpilaste vahetundide mitmekesistamiseks ligi 1800 €!🎉
Tänud ka kõigile müüjatele, kes jätsid oma arvamuse, mida selle raha eest soetada võiks. Paneme nüüd aasta alguses õpetajate ja Vanematekogu/hoolekoguga pead kokku ning usume, et juba õigepea on vahetunnid veelgi põnevamad.

#randverekool #erasmusplus #SchoolFood4Change #randvererohelinekool