Uudised

Article featured image
08.03.21

Tunnustasime II trimestri aktiivseid õpilasi

Teise trimestri tunnustamise ürituse viisime läbi kahel päeval ja distantsõppel viibivatele 5.-6. klassidele saatsime info läbi Stuudiumi- viimased saavad isiklikult tänatud ja meene kätte koolimajja tulles.
Rõõm oli tõdeda, et sel korral oli tunnustatavaid rohkem kui eelmisel korral (283), seega vaatamata pidevale distantsõppele ja piirangutele, on meie õpilased olnud aktiivsed osalejad ja midagi ikkagi ka toimub. Võibolla veidi vähem infot tuli vanematelt kooliväliste auhinnaliste saavutuste kohta, kuid see on mõistetav.
Järgmine üritus toimub 11. juunil, mil tunnustame III trimestri aktiivseid osalejaid, seega kõigil taas võimalus olla osavõtlik ja eeskujuks.


Randvere Kool, Gustav Heinrich Schüdlöffeli tee 4/1, Randvere küla,  Viimsi vald, 74016 Harju maakond. Registrikood 75038807, e-post randverekool@randverekool.edu.ee