10.06.21

Tunnustasime III trimestri aktiivseid õpilasi

Vahetult enne õppeaasta lõppu viisime läbi III trimestri aktiivsete õpilaste tunnustamise. Kuigi võiks arvata, et enamuse trimestrist olid õpilased distantsõppel ja midagi väga ei toimunud, siis peab tõdema, et oli hoopis vastupidi – tunnustasime sel korral 351 õpilast, kes osalesid mitmetel võistlustel, konkurssidel. Samuti saime tunnustada ka suurepäraseid kooliväliseid tulemusi, mille kohta jagasid infot meile vanemad. Kätte andsime ka spordipäevadel väljateenitud diplomid 1.-3. kohale, samuti virtuaalsel käsitöönäitusel osalejate tänukirjad, meened oli saatnud Tartu Ülikooli teaduskool matemaatikavõistlusel “Känguru” kooli oma vanuserühma parimatele. Tänati ka aktiivsemaid Rohelise kooli noori ning üle anti auhinnad Playboxi lemmikutele.

Sel korral oli meeneks kooli logoga rannapall, mis viib mõtted koolilt veidi ära ja kutsub suve aktiivselt veetma.