20.01.21

Uisuplats koolimaja kõrval

Nüüd on kõigil võimalus ka Randveres uisutada, sest aktiivse lapsevanema eestvedamisel ja Viimsi valla abiga valmis koolimaja kõrvale uisuplats!⛸🤩
❄ Uisuplatsle on oodatud koolipere kui ka külarahvas.
❄ Uisuplatsi ääres on plastikust kuubikud ja toolid, millel istudes on mugav uiske vahetada.
❄ Kui näed, et uisuplatsil on vesi (kas ilmastikust või uisuplatsi hooldusest tingitult), siis ära platsile mine!
❄ Uisuplatsilt lume lükkamine on kogukonna kätes. Hommikuti lükatakse vajadusel lumi ära kooli poolt, õhtupoolikul aktiivsete uisutajate või nende vanemate poolt. Kooli poolt organiseerime lähipäevadel platsi juurde ka lumesaha.
❄ Palume platsi juures olevat inventari (kuubikud, toolid, lumesahk) kasutada heaperemehelikult!
Mõnusat talve nautimist!☃