28.01.21

Uued klassiruumid

Valmis on saanud kaks uut väikest klassiruumi, mis on ideaalsed väiksemale grupile või eriklassile, kus õpib paar õpilast.

Nii ongi ühte klassiruumi sisse seadnud 1. re klass. Kuna klassis õpib ratastoolid õpilane, siis on ruumi sisustus kohandatud vastavalt ka tema vajadustele. Teine uus klassiruum on keelteklass, mis mahutab kenasti erinevad keelterühmad.

Uued klassiruumid on õpetajate ja õpilaste poolt juba omaks võetud ja leevendavad veidigi ruumipuudust, mis koolimajas valitseb.

Klassiruume käisid uudistamas ka vallavalitsuse esindajad, kes kiitsid kooli lapsesõbralikkuse ja individuaalse lähenemise eest õppetööle.