13.01.17

Valmistume suviseks suurpeoks

Eeloleval suvel toimub järjekorras XII noorte laulu- ja tantsupidu, mis kannab nime “Mina jään” Meie koolist pürgivad suvisele suurpeole mudilaskoor ja rahvatantsurühmad. Jaanuaris peetakse juba esimesed ettelaulmised ja -tantsimised. Praegu lihvitakse hoolega repertuaari. Argipäevadest jääb väheks ja seetõttu tuleb appi võtta ka nädalavahetused, mil toimuvad tantsu- ja laululaagrid.

Kõige nooremad, kes meie koolist tahavad suurüritusest osa saada, on 1. klasside tantsijad. Hoiame tugevasti pöialt, et meie lapsed peol osaleda saaksid ning soovime jõudu ja jaksu õpetaja Kerlinile, Eterile, Anlile ja Alarile laulude-tantsude õpetamisel.

Tantsupidu21 Tantsupidu31