Uudised

Article featured image
14.04.16

Viimsi Laululaps 2016

Laupäeval, 9. aprillil toimus Viimsi huvikeskuses lauluvõistlus „Viimsi Laululaps 2016“. Randvere Koolist  osales seal seitse tublit laululast: Mia Liisa (2b), Sofia (2a), Mia (1b), Marta (1c), Mailen-Elen (3c), Maarja-Helena (3c), Dorel Lisett ev (3a). Lauljaid oli mõlemas vanuserühmas, kus meie õpilased osalesid, väga arvukalt.

Eripreemiaga pärjati Mia väga hea karakteriga esituse eest, Sofia väga nauditava esituse eest, Dorel Lisett sai žürii eripreemia julge laulu valiku eest ja TV3 eripreemia artistlikkuse eest.

Aitäh tublidele lauljatele ning vanematele laste toetamisel!Randvere Kool, Gustav Heinrich Schüdlöffeli tee 4/1, Randvere küla,  Viimsi vald, 74016 Harju maakond. Registrikood 75038807, e-post randverekool@randverekool.edu.ee