08.10.22

Viimsi õpetajate tänuüritus

Eile õhtul toimus Viimsi Artiumis Viimsi õpetajate tänuüritus, kus tunnustati meie valla silmapaistvamaid haridustöötajaid. Randvere koolist tunnustati sel korral tänukirjaga järgmiseid töötajaid:
🌟Mare Müürsepp – Väsimatu töö eest Randvere Kooli õpilaste vaimse arengu toetamisel, täieväärtuslikeks ühiskonnaliikmeteks suunamisel ja meeskondliku ühtekuuluvustunde ülalhoidmisel.
🌟Siiri Alamaa – Aastatepikkuse töö eest Randvere Kooli kujundamisel ja arendamisel kaasava hariduse kompetentsikeskuseks ja lapsest lähtuva õppe- ja kasvatuskeskkonnaks.
🌟Diiana Balandina – Pühendunud ja tulemusliku töö eest muu kodukeelega õpilaste õpetamisel, kasvatamisel ning integreerimisel Randvere Kooli õppekeskkonda!
🌟Ursula Zimmermann – Hingest tuleva tungi eest leida igas lapses midagi kaunsit ning pühendumise eest, millega jõustate seda ülesleitud kaunist leidu!
🌟Eteri Parts – Muusika toomise, loomise ja järjepideva kasvatamise ning muusikaliste traditsioonide hoidmise eest Randvere Koolis.
🌟Ninel Sild – Märkamise, toetamise, julgustamise, pühendumise eest Randvere Kooli õpilaste, nende vanemate ja koolitöötajate vaimse, füüsilise ja emotsionaalse keskkonna hoidmisel ja parendamisel.
🌟Tea Reinberk – Professionaalse, südamest tuleva ja järjepideva töö eest õpilaste vaimse ja väärtuskasvatuse arendamisel ning uute ja mujalt tulnud õpilaste integreerimisel Eesti kooli.
🌟Priit Palomets – Väsimatu pühendumise eest noorte tööõpetuse, tööeetika ja püsivuse ülesleidmisel, arendamisel ja hoidmisel – tänu Teile on Randvere Kooli õpilastel eluks vajalikud oskused ja kannatus neid oskusi rakendada!
Tänuüritus möödus rõõmsas meeleolus, oli võimalus suhelda kolleegidega, kaasa elada ansambli Trad.Attack võimsale etteastele ja nautida pidutorti.
Täname Viimsi valda ja kiitus, kummardus kõigile meie õpetajatele, koolitöötajatele!😇
Fotod: Annika Haas