01.06.20

Võimalus lüüa kaasa loovtöös teemal “Tervislik eluviis”

Randvere Kool taotleb endale Hea Kooli tiitlit. Oleme niigi head ja tublid, aga nagu me kõik teame, alati saab paremuse poole püüelda. Nii ka meie!

Selleks, et paremuse poole püüelda, on oluline teadlik olla oma nõrkustest või sellest, mida saaksime endas arendada. Oleme koolina tähelepanu alla võtnud teema “Tervislik eluviis” ja soovime õpetajatega teie kõigi mõtetest kuulda. Mis on teie jaoks tervislik eluviis? Kuidas saaksid koolis jälgida, et tervislikult toidud, piisavalt liigud, annad endale puhkust, kuid samas ei muutu laisaks. Kuidas kõike tasakaalus hoida? Kas saaksid midagi ka kodus ära teha? Mida ja miks?

Kõikide nende küsimuste peale saavad Randvere kooli õpilased ja miks mitte ka vanemad selle õppeaasta viimasel nädalal mõelda. Rohkem infot teemade kohta Stuudiumis Suhtlus all.

#randvererohelinekool