14.02.17

Eurovisiooni lauluvõistlus

Täna oli koolimaja täis staare Euroopa erinevatest nurkadest ja publikut laiast maailmast. Kõlas muusikat ja laule erinevatest ajastustest. Toimus Randvere kooli ajaloo 2. playboxide päev. Seekordseks teemaks oli Eurovisiooni lauluvõistlus läbi aegade. Lapsed pidid valitud artisti jäljendama võimalikult täpselt: laulusõnades, liigutustes, riietuses ja isegi näoilmes. Kõige selle nimel oli juba mitu kuud harjutatud. Esinejaid oli palju ja vähe oli neid klass, kust oli ainult üks etteaste. Ürituse põhimõte on anda eneseväljendamise ja teiste ees esinemise võimalus kõigile, kes seda soovivad ja selle nimel vaeva näevad. Esinejatest paremusjärjsetust ei tehtud, küll aga oli olemas žürii, kelle ülesandeks oli välja valida üks grupp, kellel on võimalus osaleda Harju maakonna konkursil “Playbopx 2017”. Žürii koosseisus õpetaja Anli. Liisi, Kaire, Reilika ja Ahto saatsid konkursile 4.A klassi grupi koosseisus Dorel Lisett, Berit, Helena Anette, Eliisbeth, Chris-Robin ja Sten Kaspar, kes jäljendasid perfektselt ja hoogsalt 2004. aasta Ukraina võidulaulu Ruslana esituses. Päeva kulminatsiooniks kujunes õpetajate etteaste, jäljendatavaks meie oma eestimaine Kihnu Virve. Õpetajatest lõid kaasa Anli, Kaire, Galina ja Alari, kes tõmbas ehtsat Kihnu Virve lõõtsa. Oli lõbus ja vahva päev, aitäh peakorraldajatele õpetaja Anlile ja Liisile.

Play181 Play191 Play201 Play121 Play131 Play151  Play171 Play71 Play81 Play91 Play11 Play31 Play61 Play21 Play41 Play51 Play101 Play141